EN

Apie mus

Kas yra STEAM?

S.T.E.A.M ugdymas – integralus, į kompleksišką tikrovės reiškinių pažinimą, pritaikymą ir problemų sprendimą kreipiantis mokinių gebėjimų ugdymas gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos kontekste.

S.T.E.A.M – tai iš anglų kalbos kilęs akronimas, kuriame užšifruotos keturios disciplinos:           
            Science – mokslas,

            Technology – technologijos,

             Engineering – inžinerija,

             Arts – menai ir kūryba,

             Math – matematika.

S.T.E.A.M ugdyme pasitelkiame LEGO robotų konstravimą ir eksperimentus. Idealu vaikams, kurie domisi pasaulio pažinimu, moksliniais eksperimentais, inžinerija, technologijomis ir kūryba. 


MOKSLAS

Kiekvieno modelio kūrimas praplečia vaiko žinių žodyną. Norint surinkti modelį vaikams reikia pritaikyti fizikos dėsnius.

TECHNOLOGIJOS

Technologija įgyvendina mokslo žinias, norint išrasti ir spręsti problemas. Vaikai naudoja savo kūrybiškumą ir analitinius įgūdžius, norėdami atrasti perspektyvius problemų sprendimo būdus kiekvienos pamokos pradžioje.

INŽINERIJA

Inžinerija naudoja praktinį mokslo pritaikymą: projektuoti ir kurti. Vaikai naudoja inžinerinius įgūdžius, kad galėtų kurti modelius, tokius kaip tiltai, bokštai ir kalneliai, nors jie gal to ir neįsivaizduoja.

MENAS

Menas  skatina vaikų smalsumą ir kūrybiškumą.

MATEMATIKA

Vaikams suteikiama galimybė nenutrūkstamai panaudoti matematikos įgūdžius, vertinant, skaičiuojant ir kuriant LEGO® kaladėlėmis.


Mūsų tikslas – suteikti vaikams žinias, kurios skatina kritinį mąstymą, kūrybiškumą, organizacinius sugebėjimus, problemų sprendimą ir komandinį darbą.